Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Maturzyści na finiszu [foto]Uczniowie klas maturalnych zakończyli formalnie naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Dziś, gratulowano najlepszym uczniom ich osiągnięć w nauce.


Najlepszym uczniem w tym roku szkolnym okazała się Aleksandra Kozieł z Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza. Uczennica osiągnęła średnią 5,33. Na drugim miejscu uplasowała się Martyna Przytocka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika, osiągając średnią ocen 5,28. Średnią 5,12 ma Wiktoria Rodź z ZSEH im. E. Gierczak, 5,06 Dawid Grzegorczyk z Zespołu Szkół Morskich, a 5,0 Magdalena Paruszewska z Zespołu Szkół im. M. Rataja w Gościnie.

Po weekendzie majowym, odbędą się egzaminy maturalne. Egzamin z języka polskiego odbędzie się w czwartek 4 maja.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama