Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

O prymusach z "Kopernika"W miniony piątek pisaliśmy o prymusach w szkołach powiatu kołobrzeskiego (zobacz), wskazując, że to najlepsi uczniowie w roku szkolnym. W przypadku I LO im. Mikołaja Kopernika tak nie było.


Wskazana przez nas uczennica Martyna Przytocka, ze średnią ocen 5,28 - to prymus w kategorii klas trzecich. Procedura wyboru ucznia do tytułu "Primus inter pares", nie opiera się jedynie na osiągniętej średniej ocen. Tę, najwyższą w tym roku szkolnym miał uczeń Sebastian Baranowski (5,53). Do tytułu prymusa, uczniów zgłaszają wychowawcy klas trzecich, a o wyborze decyduje Rada Pedagogiczna, biorąc pod uwagę nie tylko wyniki w nauce, ale także osiągnięcia w olimpiadach czy konkursach. I taki właśnie tytuł otrzymała Martyna Przytocka.

O prymusach z "Kopernika"

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama