Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzieci z grupy III i V Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Montessori uczestniczyły w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków SPRINTEM DO MARATONU.Akcję na terenie całej Polski propaguje miesięcznik "Bliżej Przedszkola".


Impreza biegowa była organizowana przez naszą placówkę po raz trzeci. Celem projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Przedszkolaki otrzymały numery startowe. Uczestniczyły w profesjonalnej rozgrzewce na plaży. Trasa biegu prowadziła przez park nadmorski. Małych biegaczy wspierali pracownicy przedszkola, także Ci, którzy prywatnie biegają. Wszystkie dzieci bardzo były podekscytowane i chętne do udziału w biegu. dały z siebie wszystko, co widać na relacji wideo. Biegło 39 uczestników. Każde z dzieci przebiegło 400 metrów. Klasyfikacja końcowa była następująca:

I miejsce i złoty medal otrzymał Błażej Kolasa
II miejsce  i srebrny medal otrzymała  Nikola Michnowicz
III miejsce i medal brązowy otrzymał Jakub Kuzio

Pozostali biegacze otrzymali kolorowe medale z logo biegu i każde dziecko okolicznościowy dyplom. Nie zabrakło małego " co nieco" by zebrać siły na powrót do przedszkola.

Akcje zorganizowała nauczycielka grupy III Aleksandra Gajek.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama