Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Sukcesy uczniów "Kopernika"Starosta Tomasz Tamborski wraz z wicestarostą Heleną Rudzis-Gruchałą spotkali się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika, którzy w ostatnim czasie odnosili sukcesy w konkursach, olimpiadach i mistrzostwach na arenie krajowej.


Nagrodzeni zostali następujący uczniowie:
- Bartosz Salwiczek z klasy I d (matematyczno-fizyczno-informatyczna) – tytuł laureata LX Olimpiady Astronomicznej, za zajęcie VI miejsca; nauczyciel: dr Marek Muciek.
- Victoria Reiniger z klasy II b (biologiczno-chemiczna) – tytuł finalisty 40 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego; nauczyciel: dr Elżbieta Kazimierska.
- Katarzyna Piecyk z klasy II c (humanistyczno-językowej z elementami nauk społecznych) – tytuł laureata X Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą", za zajęcie II miejsca (dodatkowo: pamiątkowy medal od Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtutu Militari); nauczyciel: mgr Małgorzata Lipska.
- Bartosz Okoń z klasy I d (matematyczno-fizyczno-informatyczna) – tytuł laureata XI Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień", za zajęcie jednego z trzech I miejsc; nauczyciel: mgr Joanna Nienałtowska.
- Julia Antolak (I c), Arkadiusz JANOWSKI (III d), Tobiasz SMAL (III e), Maciej WĄCIOR (II e): I miejsce (złoty medal) w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Szachach Drużynowo Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej; indywidualnie: złoty medal: Julia Antolak i Tobiasz Smal, srebrny medal: Maciej Wącior. Nauczyciele: mgr Franciszek Barta/mgr Leszek Pytel.

Sukcesy uczniów "Kopernika"
Sukcesy uczniów "Kopernika"
Sukcesy uczniów "Kopernika"

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama