Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Promowali zdrowy styl życia

W siedzibie ZOO PCK w Szczecinie odbyła się XXVI edycja Olimpiady. Kamil Wilk uczeń Klasy II a gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Maja Jaworska uczennica klasy II z Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza zajęli pierwsze miejsca w kategorii swoich szkół. Uczniowie musieli zmierzyć się z testem składającym się z 40 pytań. Test dotyczył nie tylko zdrowego odżywiania, ale również zasad udzielania pierwszej pomocy, przeciwdziałaniu uzależnieniom, ekologii i historii PCK. Warunkiem koniecznym przystąpienia do testu było przedstawienie działań jakie zostały wykonane na akcję prozdrowotną. Kamil i Maja w swoich kategoriach szkół reprezentować będą nasze województwo na ogólnopolskim etapie czyli finale olimpiady.

Promowali zdrowy styl życia

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama