Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukces kołobrzeskich baletnic

W Krakowie odbyły się ogólnopolskie eliminacje do światowego konkursu tanecznego Dance World Cup 2018. Marika Haupt i Oliwia Szymańska, uczennice Ogniska Baletowego w Kołobrzegu, zajęły I miejsce w kategorii MiniDB - duet taniec klasyczny i II miejsce w klasyfikacji generalnej konkursu i nagrodę jury ufundowaną przez Krakowską Akademię Tańca "L’Art de la Danse”.

Marika jest uczennicą klasy 4e w Szkole Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, Oliwia klasy 3 e Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebiatowie. Za przygotowanie i choreografię odpowiada pani Iwona Vetter. Dziewczynki będą reprezentować Polskę podczas światowego finału, który w tym roku odbędzie się w Sitges w Hiszpanii.

Sukces kołobrzeskich baletnic

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama