Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Maja finalistką olimpiady zdrowego stylu życia

Starosta Tomasz Tamborski spotkał się z Mają Jaworską uczennicą Zespołu Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza, finalistką okręgowego etapu XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Maja Jaworska uczennica klasy 2D o profilu biologiczno-chemicznym Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu zdobyła I miejsca w okręgowym etapie XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Niewątpliwie sukces ten przyczynia się do promocji Powiatu Kołobrzeskiego oraz zwraca uwagę młodych ludzi do promowania i propagowania zdrowego stylu życia. Tym samym Maja będzie reprezentowała nasze województwo w etapie centralnym Olimpiady, która odbędzie się w dniach 24-27 maja w Warszawie.

Maja finalistką olimpiady zdrowego stylu życia

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama