Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy

Wypadek komunikacyjny, złamania kończyn, oparzenie termiczne, epilepsja, atak serca oraz test pisemny - to tylko niektóre zadania z jakimi musiała poradzić sobie młodzież w ramach XXVI Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. W rywalizacji konkursowej, w grupie szkół podstawowych, pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kołobrzegu. W grupie szkół ponadpodstawowych bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Wielkie brawa dla wyszkolonej młodzieży i ich nauczycieli.

Ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy
Ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama