Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pożegnanie dyrektor Wąsowskiej

W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kołobrzegu odbyło się uroczyste pożegnanie Elżbiety Wąsowskiej, dyrektor Poradni, która kończy pełnienie funkcji dyrektora, w związku z przejściem na emeryturę.

Z dniem 31 sierpnia 2018 roku Elżbieta Wąsowska zakończy pełnienie funkcji dyrektora poradni, w związku z przejściem na emeryturę. W poradni pani Elżbieta przepracowała 32 lata. Od początku sprawowania funkcji dyrektora poradni, wprowadzała nowe formy pracy zgodne z priorytetami polityki oświatowej państwa i zapotrzebowaniem środowiska lokalnego. W sposób aktywny otwierała się na potrzeby środowiska, widząc nieodzowną pomoc w działaniach na rzecz dzieci i młodzieży wielu instytucji oraz organizacji pozarządowych. Miała umiejętność skutecznego wprowadzania nowych pomysłów i lepszych rozwiązań. Aktywnie przyczyniła się do rozwoju placówki, która obecnie realizuje zadania na rzecz dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie.

Podziękowania pani Elżbiecie za wieloletnią pracę złożyli wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała oraz członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski. Z dniem 1 września 2018 roku funkcję dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej obejmie Barbara Wolańska.

Pożegnanie dyrektor Wąsowskiej

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama