Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rok szkolny kołobrzeg

Dziś, w ośmiu jednostkach oświatowych Powiatu Kołobrzeskiego uroczyście rozpoczął się rok szkolny 2018/2019. W nowym roku w szkołach powiatowych funkcjonować będzie 125 oddziałów, w których naukę podejmie 2953 uczniów. Podczas rekrutacji do klas pierwszych utworzono 30 oddziałów z 32 zaplanowanych. Nie udało się utworzyć jednego oddziału w Zespole Szkół Morskich oraz jednego oddziału kształcącego w nowym kierunku - planowanym w Zespole Szkół w Gościnie, tj. technik mechanik. Natomiast dodatkowo utworzyliśmy jeden oddział w Zespole Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - o profilu humanistyczno-psychologicznym.

Największym zainteresowaniem kandydatów cieszyły się klasy w liceum o profilach: biologiczno-chemicznym, humanistyczno-psychologicznym oraz matematyczno-fizyczno-informatycznym. W liceum ogólnokształcącym w Gościnie najwięcej chętnych zgłosiło akces do klasy o profilu wojskowym. W technikach największą popularnością cieszyły się oddziały kształcące w zawodzie technik informatyk.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama