Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kotwica kołobrzeg

Paweł Lasota, Przemysław Wrona, Łukasz Łukawski i Jakub Zalewski na czele z Czarodziejem wzięli udział w szkolnym festynie, z którego dochód przeznaczony był na rzecz kołobrzeskiego hospicjum.

Uczniowie bardzo ciepło przyjęli zawodników. Największym powodzeniem cieszył się oczywiście Czarodziej, który rozdawał balony oraz naklejki z logo klubu. Zawodnicy spotkanie rozpoczęli od pytań uczniów o dotychczasową karierę, ale zdarzały się pytania odnośnie wieku i wzrostu oraz "co trzeba jeść, żeby tak urosnąć". Za każde pytanie dzieci otrzymywały zaproszenie na inauguracyjny mecz w Hali Milenium. Po pytaniach nadszedł czas na pokaz umiejętności zawodników i rzuty osobiste uczniów. Każdy trafiony rzut nagradzany był zaproszeniem rodzinnym na mecz inauguracyjny. Na koniec nie mogło obyć się bez pamiątkowego zdjęcia i autografów.

Jest to pierwsze przedsezonowe wyjście do szkoły zawodników Energi Kotwicy Kołobrzeg, ale w planach są kolejne wizyty u najmłodszych kibiców. W trakcie wizyt rozdawane będą zaproszenia na mecz inauguracyjny w hali Milenium, który odbędzie się 6 października w sobotę o godzinie 16:00.

Sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa SA.

kotwica kołobrzeg
kotwica kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama