Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ekonom kołobrzeg

W Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu w ramach trzeciego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Odkryj swój talent” odbyło się wiele interesujących wydarzeń  i imprez promujących  szkolnictwo zawodowe. Przygotowano i pokazano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów oraz rodziców.  Były  to m.in. warsztaty : ,,Savoir – vivre przy stole”, przygotowanie kanapek i tartinek, ,,Dekorowanie ciasteczek”, zajęcia z programowania robotów, zastosowania drukarki 3D oraz prezentacje zawodów. Dla rodziców przygotowano spotkanie „Na progu dorosłości – jak pomóc dziecku podczas wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej”. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, gdzie pod okiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu uczniowie zgłębiali tajniki zawodów i mogli osobiście uczestniczyć w procesie powstawania określonych produktów. Imprezy odbywały się przy aktywnym uczestnictwie lokalnych  przedsiębiorstw m.in. Chefs Culinar czy Unilever. Sponsorowali oni warsztaty fundując surowce do ćwiczeń oraz udzielając fachowego poradnictwa.

ekonom kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama