Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

przedszkole kołobrzeg

Stowarzyszenie Taneczno Sportowe Vigor w projekcie Kopalnia Diamentów ma za zadanie propagować taniec jako formę ruchu, możliwość spędzenia czasu wolnego, jako pasję oraz „wydobywać" talenty. Projekt realizowany był w Przedszkolu Miejskim nr 10, nr 3 i nr 1.

- Przedszkolaki tańczyły cudnie i z uwagą słuchały o różnorodności tańca, jego zaletach oraz o wielu możliwościach wyboru miejsca do nauki tańca w Kołobrzegu. Na warsztatach w przedszkolach mówiliśmy  o kołobrzeskich zespołach, szkołach tańca, o różnorodności form i stylów tanecznych, zachęcaliśmy  dzieci do udziału w zajęciach w zależności od upodobań. Przedszkola i mali tancerze na koniec otrzymali certyfikaty udziału w projekcie - informuje Małgorzata Grotto.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama