Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kolednicy kołobrzeg

Po raz kolejny, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marynarzy Polskich zorganizowała Regionalny Przegląd Jasełek pt. "Idą Kolędnicy". I tym razem nie zabrało ciekawych scenariuszy i uzdolnionych młodych aktorów. Jak mówili jurorzy, wygrali wszyscy, którzy zaangażowali się w opis biblijnych zdarzeń sprzed dwóch tysięcy lat. Grand Prix przeglądu trafiło do aktorów z zespołu teatralnego "Jedyneczka" ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu "za barwne, radosne i żywiołowe widowisko taneczno-wokalne, przekazujące, że wiara i tradycja religijna łączą mieszkańców Polski, a także za wezwanie, abyśmy dążyli do zgody, miłości, szukania sił w pokrzepieniu serc i z nadzieją patrzyli w przyszłość".

Fot. P. Przybyś

kolednicy kołobrzeg
kolednicy kołobrzeg
kolednicy kołobrzeg
kolednicy kołobrzeg
kolednicy kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama