Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

czujki kołobrzeg

Starosta Tomasz Tamborski polecił dyrektorom jednostek oświatowych sprawdzenie wszystkich pomieszczeń, w których mogłoby wystąpić zagrożenie zatrucia gazami, a w szczególności tlenkiem węgla w szkołach, internatach i bursach. - Po ostatnich wydarzeniach, gdzie czujniki nieraz ratowały życie i zdrowie ludzi, z myślą o poprawie bezpieczeństwa zwłaszcza dzieci i młodzieży, podjąłem decyzję, że we wszystkich miejscach potencjalnie zagrożonych emisją tlenku węgla, dyrektorzy zostali zobowiązani do zainstalowania czujników. Ze wszystkich placówek wpłynęły już oświadczenia, że takie czujniki były zamontowane lub zostały zakupione. I tak np. w Zespole Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza zostały zamontowane 3 takie czujniki. Zainstalowano je również w Zespole Szkół  Ekonomiczno-Hotelarskich, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym "Okruszek" czy w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika. Niektóre jednostki w takie czujniki były już wyposażone albo zamontowały je w dodatkowych pomieszczeniach, natomiast w kilku placówkach nie były one konieczne ze względu na brak w budynku instalacji gazowej - mówi Tamborski.

czujki kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama