Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dziennikarstwo kołobrzeg

Uczniowie LO im. M. Kopernika po raz kolejny zmierzyli się z warsztatem dziennikarskim. W tym roku skupiono się na dziennikarstwie radiowym. Z prelekcjami wystąpili: Katarzyna Węsierska-Kulik, Gabriela Jelonek oraz Piotr Rybczyński. Jury rozstrzygnęło również konkurs na najlepsze nagrania radiowe, w który, zespołowo nagrodzeni zostali: : Aleksandra Kasprzyk, Ewa Całka i Hubert Krzewiński z I LO oraz Julia Chmara (ZSS im. Z. Heberta), Julian Targosz (Gimnazjum Morska Kraina), Maja Hromadiuk (SP Morska Kraina). Nagrodę specjalną - indywidualną otrzymała uczennica I LO Zofia Duda.

Sesję zorganizowali uczniowie z redakcji szkolnej gazetki ReAD, oraz klas IIIa i Ia pod kierunkiem Blanki Góral.

Fot. Julian Chomicki

dziennikarstwo kołobrzeg
dziennikarstwo kołobrzeg
dziennikarstwo kołobrzeg
dziennikarstwo kołobrzeg
dziennikarstwo kołobrzeg
dziennikarstwo kołobrzeg
dziennikarstwo kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama