Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

nauczyciele kołobrzeg

W Centrum Kształcenia  Praktycznego Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu odbyła się konferencja dla nauczycieli hotelarstwa pt. „Innowacje w gastronomii hotelowej”.  W trzydniowej konferencji wzięło udział 49 nauczycieli z całej Polski, m. in. z Piły, Zielonej Góry, Buska Zdroju, Konina, Wałbrzycha.

W pierwszym panelu konferencji przedstawiciele firmy Stalgast, zaprezentowali innowacyjne rozwiązania w gastronomii hotelowej z wykorzystaniem metody sous vide w przygotowaniu potraw oraz  syfonów marki ISI np. do sporządzania napojów, deserów czy zup kremów. Druga część konferencji obejmowała warsztaty z zakresu sporządzania wybranych potraw śniadaniowych i procedur obsługi room service. W tej części konferencji uczestnicy mieli możliwość przygotować potrawy zgodnie z zamówieniem klamkowym i zaserwować je do pokoju gościa na tacy lub wózku do room service. Ostatnim panelem konferencji była wizyta studyjna w hotelu „Diune Hotel*****&Resort”  w Kołobrzegu, w którym nauczyciele zwiedzili restaurację Arte, SPA & Wellness, salę konferencyjną oraz pokoje. Ciekawostką jest, że we wnętrzach obiektu dominuje styl glamour, który zauroczył uczestników.

Konferencja zakończyła się miłym akcentem, jakim była uroczysta kolacja w Restauracji „Sublima” w Hotelu New Skanpol.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama