Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

mechanik kołobrzeg

Wielki sukces uczniów z klasy III B Branżowej Szkoły I Stopnia (oddziały zasadniczej szkoły zawodowej) uczących się zawodu mechanik pojazdów samochodowych! Jako jedyni z województwa zachodniopomorskiego zakwalifikowali się do finałowej 30-tki kategorii MŁODY MECHANIK ‘2019 VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. I to na wysokich pozycjach w pierwszej dziesiątce!

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej. Głównym partnerem Mistrzostw jest ExxonMobil – inicjator kategorii Młody Mechanik. Kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych patronują firma Kramp, producent ciągników i maszyn rolniczych John Deere, największy w Polsce miesięcznik rolniczy TOP AGRAR oraz nowy magazyn rolniczy Profi.

Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiła rekordowa liczba drużyn- 893! Tym bardziej wynik naszych dwóch team'ów robi wrażenie.

Dwie nasze drużyny: Vag Team - Dawid Sismut, Marcin Kapela i Custom Garage - Rafał Popiołek, Dawid Wróbel będą rywalizowały pod koniec marca z drużynami z całej Polski podczas poznańskiego Motor Show '2019 .
Jak informują Organizatorzy-walka była bardzo zacięta, a w przypadku kilku zespołów o jednakowej minimalnej liczbie punktów o awansie decydował czas przesłania odpowiedzi-o zakwalifikowaniu się do finału zadecydowały ostatecznie sekundy!

Finał już 28. marca 2019 r. na Poznań Motor Show 2019! Panowie, trzymamy kciuki!!! Źródło informacji: https://mistrzostwamechanikow.pl/finalisci-mlody-mechanik-2019/

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama