Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woda kołobrzeg

„Woda daje życie“  - pod takim hasłem 22 marca obchodzono tegoroczny Światowy Dzień Wody w Szkole Podstawowej nr 8 w Kołobrzegu. Dzieci poprzez różne formy aktywności poszerzały swoją wiedzę na temat wody. Uświadamiały sobie, jak ważna jest ona w życiu człowieka i jakie  zagrożenie niesie  spadek jej zasobów. Uczniowie brali udział w konkursach wiedzy, rozwiązywali „wodne krzyżówki”, wykonywali plakaty, oglądali filmy o znaczeniu wody, wyklejali z nakrętek hasła propagujące jej wartość, tworzyli z kropel klasowe szlaczki, poznawali ciekawostki na temat wody. Wszystko to  odbyło w scenografii wodnej stworzonej przez uczniów klas I-VIII  oraz najmłodszych uczestników - przedszkolaków. Najważniejszym elementem, cieszącym się  dużym zainteresowaniem, okazała się degustacja wody Jantar. Było to możliwe dzięki współpracy nauczycieli przyrody i geografii z  zakładem produkcyjnym „Jantar Wody Mineralne“ w Kołobrzegu, który ponadto  ufundował nagrody dla uczniów biorących udział  w konkursach.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama