Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

stypendia kołobrzeg

Ośmiu zawodników, uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu odebrało z rąk starosty Tomasza Tamborskiego  stypendia sportowe za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.  W tym roku, stypendia wypłacane będą zawodnikom przez okres trzech miesięcy od maja do lipca 2019 roku. Stawka bazowa stypendium dla zawodnika wynosi 500 zł miesięcznie. Wręczając stypendia, starosta wraz z członkiem Zarządu Powiatu Heleną Rudzis-Gruchałą, pogratulowali młodym sportowcom wytrwałości, zaangażowania i poświęcenia. Podziękowania skierowali również do rodziców oraz trenerów za wsparcie i trud włożony w wychowanie młodych sportowców.

Stypendyści sportowi starosty kołobrzeskiego I stopnia:
Kołobrzeski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny Sztorm:
- Małgorzata Grzywińska - III miejsce na 100 m w Mistrzostwach Województwa U-18 i U-20, VII miejsce na 100 m w Finale B w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20, III miejsce na 60 m w Halowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego;
- Kinga Waleriańczyk - III miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 w chodzie na 3 km;
- Adrianna Meszczyk - III miejsce w biegu na 100 m i I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m w Finale Ogólnopolskim Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych;
- Jan Gałgański - VIII miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 w skoku w dal, I miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.

Gminny Klub Szachowy „Solny”:
- Julia Antolak - I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorek do lat 18, V miejsce w Mistrzostwach Świata w szachach błyskawicznych do lat 18, II miejsce w Mistrzostwach Polski do lat 18 w szachach klasycznych, II miejsce w Mistrzostwach Polski do lat 18 w szachach błyskawicznych.

Klub Sportowy Szczerek Fight Team:
- Helena Wojakowska - I miejsce w Mistrzostwach Polski Ricardo Cavalcanti BJJ, II miejsce w Europen Champion Schip CBJJP w kategorii Gi i No-Gi, I miejsce w Turnieju Swanson JJ CUP, I miejsce w Winter Open 2018 Gi i No-Gi Jiu Jitsu.

Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie:
- Kazimierz Ciołek - II miejsce w Pucharze Polski Północnej Teakwon-do, I miejsce w Pucharze Pomorza Teakwon-do, II miejsce w Pucharze Pomorza Teakwon-do, II miejsce w Mistrzostwach Polski Teakwon-do, I miejsce w Pucharze Polski Teakwon-do, I miejsce w Mistrzostwach Ogólnopolskiej Organizacji Teakwon-do, III miejsce w Mistrzostwach Ogólnopolskiej Organizacji Teakwon-do.

Stypendystą sportowym staroty kołobrzeskiego II stopnia został:
- Szymon Markowski zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego OPP Powiat Kołobrzeski za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów w piłce siatkowej.

stypendia kołobrzeg
stypendia kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama