Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

teatr kołobrzeg

18 maja w Świdwinie odbył się finał Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Amatorskich.Organizatorem  przeglądu był Zamek Książąt  Pomorskich w Szczecinie oraz Świdwiński Ośrodek Kultury. Kołobrzeg reprezentowały trzy zespoły, które zostały laureatami Powiatowego Przeglądu (impreza ta miała miejsce 10.05.2019 r. w RCK). Wyróżnienie Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Amatorskich otrzymała grupa młodych artystów z klasy III B Gimnazjum nr 3 i klasy VIII C SP 7. Jury konkursu doceniło, że uczniowie samodzielnie od początku do końca przygotowali swój występ."21 Chump Street" - amerykański musical autorstwa Lina-Manuela Mirandy został przetłumaczony z j. angielskiego przez uczennicę klasy III b, Aleksandrę Sak i przez nią wyreżyserowany.

Musical oparty jest na faktach i opowiada o operacji prowadzonej w maju 2011 roku przez policjantów, którzy w celu wykrycia dilerów narkotykowych w liceach, nielegalnie podszywali się pod uczniów. Akcja rozgrywa się na Florydzie, w jednej z takich szkół...

21 Chump Street – wykonawcy:

Justin Laboy: Igor Babyn
Naomi Rodriguez: Aleksandra Sak
Narrator (dyrektor): Martyna Drozdowska
Uczniowie: Klara Lemieszek
Nikola Sztangierska
Aleksandra Zielińska
Weronika Gębala
Patrycja Krawczyk
Kuzyni:
Katarzyna Kwiecień
Kinga Wesołek
Olaf Olejniczak
Maria Jastrzębska
Policjanci:
Natalia Wiatrzyk
Aleksandra Borkiewicz
Krzysztof Kmieć
Roni Mohamad
Marcin Hubert
Tłumaczenie i reżyseria: Aleksandra Sak
Scenografia i dźwięk: Natalia Brelik, Liwia Miszczyszyn, Maria Zwolińska

teatr kołobrzeg

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama