Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_CASE_MISMATCH] Image source root/images/stories/foto/2019/005/c/koniec cannot be found with a case-sensitive search but a file system entry root/images/stories/foto/2019/005/C/koniec exists. While some operating systems (e.g. Windows) are case-insensitive, others (e.g. Linux) are case-sensitive in matching file system entries. On this server, the image source must match the file system entry exactly, including character case.

tamborski kołobrzeg

W piątek 24 maja 2019 roku w czterech szkołach ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów.

Na oficjalnych apelach w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza oraz w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, dyrektorzy szkół wraz z wychowawcami i nauczycielami pożegnali swoich podopiecznych, życząc im samych sukcesów i powodzenia w dalszej nauce. Podczas uroczystości wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Apele były również okazją do wręczenia przez Starostę Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego wyróżnień tegorocznym prymusom szkół ponadpodstawowych, mających najwyższą średnią oraz wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w nauce, jak i zajęciach sportowych. O wyborze prymusa danej szkoły decyduje co roku Rada Pedagogiczna.  

Prymusi wśród maturzystów 2018/2019:
•    I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu - Karol Górecki, średnia 5,76  
•    Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu - Weronika Wiktorowicz, średnia 5,53  
•    Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków Marynarzy w Kołobrzegu - Emilia Tokarska, średnia 5,48  
•    Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu - Paula Skrzypiec, średnia 5,38 
•    Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie - Paweł Lubecki, średnia 4,78.  

Zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018/2019 w liczbach:
•    Liczba uczniów klas maturalnych 2018/2019 - 652 osoby
•    Liczba absolwentów 2019 - 635 osób
•    Absolwenci 2019 przystępujący do matury - 606 osób
•    Absolwenci z lat poprzednich przystępujący do matury - 208 osób
•    Ogółem przystępujących do matury - 814 osób

{gallery}foto/2019/005/c/koniec{/gallery}

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama