Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

sp4 kołobrzeg

Drużyna dziewczynek z Sp 4 Kołobrzeg, jako Mistrz Powiatu Kołobrzeskiego, reprezentowała nasz region w Mistrzostwach Województwa w czwórboju lekkoatletycznym. Dziewczynki świetnie się spisały, zajmując po zaciętej walce bardzo dobre piąte miejsce w województwie zachodniopomorskim. Uczennica kasy  VI B Ewa Dzwolak wywalczyła indywidualnie cztery medale. Zdobyła dwa medale złote, jeden srebrny i jeden brązowy. Medal złoty zdobyła w łącznej punktacji z czterech konkurencji, które składają się na czwórbój lekkoatletyczny (bieg na 60m, skok w dal , rzut piłeczką palantową i bieg na 600m)  , uzyskując 357 pkt . Drugi złoty medal wywalczyła w biegu na 60 m, gdzie była bezkonkurencyjna z bardzo dobrym czasem 8.42. Na skoczni w dal uległa tylko zawodniczce z Goleniowa przegrywając złoto jedynie o dwa centymetry, uzyskując wynik 4,56 cm. Ostatni z medali, brązowy, przypadł jej w rzucie piłeczką palantową. Pozostałe zawodniczki, które tworzyły drużynę to: Nadia Dorobisz VI B, Patrycja Guzewicz VI B, Hanna Kubicka VI B , Wioleta Wierzbick VI D i Hanna Rasztubowicz V C. Trzeba zaznaczyć, że pozostałe dziewczynki spisały się wyśmienicie, uzyskując też bardzo wartościowe wyniki.  Zespół prowadził nauczyciel Przemysław Wróbel.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama