Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

uczniowie kołobrzeg

Rotary Club Kołobrzeg pożegnał młodzież z międzynarodowej wymiany młodzieży 2018/2019 Rotary w ramach Programów Rotary Youth Exchange (RYE) - Michael Josephine Jasinski z USA, Cristina Paola Sanchez Gonzalez, Ayline Karolina Steck z Meksyku, które przez rok uczęszczały do LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu. W tym czasie uczyły się języka polskiego, poznawały polską kulturę, uczestniczyły w spotkanych klubu.

Hasło Rotary na ten rok brzmi "Bądź inspiracją" i to był czas wzajemnych inspiracji. Rotary Club Kołobrzeg zaprasza do skorzystania z programów wymiany młodzieży podczas, których gościmy młodzież z innych krajów a dzieci z naszego regionu mogą wyjechać na wymianę za granicę.

uczniowie kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama