Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

uczniowie kołobrzeg

Rotary Club Kołobrzeg pożegnał młodzież z międzynarodowej wymiany młodzieży 2018/2019 Rotary w ramach Programów Rotary Youth Exchange (RYE) - Michael Josephine Jasinski z USA, Cristina Paola Sanchez Gonzalez, Ayline Karolina Steck z Meksyku, które przez rok uczęszczały do LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu. W tym czasie uczyły się języka polskiego, poznawały polską kulturę, uczestniczyły w spotkanych klubu.

Hasło Rotary na ten rok brzmi "Bądź inspiracją" i to był czas wzajemnych inspiracji. Rotary Club Kołobrzeg zaprasza do skorzystania z programów wymiany młodzieży podczas, których gościmy młodzież z innych krajów a dzieci z naszego regionu mogą wyjechać na wymianę za granicę.

uczniowie kołobrzeg

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama