Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

przedszkole kołobrzeg

Już po raz szósty Przedszkole Miejskie nr 7 podjęło się organizacji piłkarskiego turnieju dla przedszkolaków. W tegorocznych Międzyprzedszkolnych Mistrzostwach w Piłce Nożnej udział wzięło dziewięć drużyn z kołobrzeskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Mali piłkarze rywalizowali przez dwa dni. W finale Przedszkole Miejskie nr 10 pokonało Przedszkole Miejskie nr 8 wynikiem 1:0. Pozostałe drużyny zostały sklasyfikowane na trzecim miejscu i były to zespoły: PM1, PM2, PM3, PM6 oraz oddziały przedszkolne z SP8 i SP9. Każda drużyna otrzymała medale i puchary. Efektowne złote, srebrne i brązowe buty wykonano na drukarce 3D w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Dla przedszkolaków były to dwa dni niezwykle emocjonującej zabawy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama