Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

szkoła kołobrzeg

W szkołach odbyły się uroczyste apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Wakacje rozpoczęło dziś 2115 uczniów z naszego powiatu. W ostatnim dniu roku szkolnego starosta Tomasz Tamborski wraz z wicestarostą Jackiem Kusiem oraz członkami Zarządu Powiatu wręczali dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia za wyniki w nauce i sporcie najlepszym uczniom. Tradycyjnie, oficjalnego zakończenia roku szkolnego dokonywał starosta po raz ostatni dzwoniąc dzwonkiem i życząc wszystkim uczniom udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji.

Z uczniami spotkała się również prezydent Anna Mieczkowska. W szkołach podstawowych naukę w tym roku szkolnym kończyło 4079 łącznie uczniów, w tym 382 gimnazjalistów. Prezydent wręczała nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Życzyła również nie tylko udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama