Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komputery kołobrzeg

W Zespole Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza otworzono pracownię informatyczną, która przeszła kapitalny remont. W pracowni informatycznej przeprowadzono szereg prac budowlanych: malowanie  sali,  położenie nowej  wykładziny,  wymianę  oświetlenia i gniazd  elektrycznych. Pojawiła się nowa instalacja  LAN, nowa  szafka  -  punkt  dostępu  do  sieci  LAN,  nowe  rolety,  ekran i tablica  informacyjna.

Pracownia została także doposażona. Powiat przeznaczył na ten cel 28 400  złotych.  Dzięki temu zakupiono: 4  laptopy,  urządzenia  access  point,  akcesoria  komputerowe (klawiatury, myszki,  CD – ROM) i  2  zestawy  komputerowych serwerów. Również gmina Miasto Kołobrzeg przekazała do szkoły 14 laptopów.

komputery kołobrzeg
komputery kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama