Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

konkurs kołobrzeg


Zespół Szkół nr 2 im.Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu zaprasza  uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w międzyszkolnym konkursie „Zdrowy styl życia młodego Europejczyka" organizowanym wspólnie z Punktem Informacji Europejskiej Europe - Direct Kołobrzeg  w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków.

Cele konkursu to:
•    Popularyzowanie wśród młodych ludzi treści zgodnych ze zdrowym stylem życia.
•    Kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku życia w zdrowiu i rozpowszechnianie wiedzy na temat dbania o swoje zdrowie.
•    Promowanie stosowania nowych technologii w edukacji.
•    Rozwijanie umiejętności posługiwania się językami obcymi.
Temat konkursu:
Stworzenie wirtualnej fotorelacji lub wirtualnej książki o zdrowym stylu życia w aplikacji BookCreator (bookcreator.com). Treści zamieszczone w pracy konkursowej muszą być opisane w języku polskim oraz w dowolnie wybranym przez uczestnika oficjalnym języku Unii Europejskiej.
Termin zgłoszenia do udziału w konkursie i składania prac konkursowych: od 04.09. do 10.10.2019r.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15.10.2019 r.
Uroczystość wręczenia nagród: 16.10.2019 r.

Regulamin konkursu dostępny jest w na stronie https://www.zs2kolobrzeg.pl/zdrowy-styl-%C5%BCycia-m%C5%82odego-europejczyka.html

Serdecznie zapraszamy, na zwycięzców czekają atrakcyjne, ufundowane przez sponsorów, nagrody.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama