Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

festyn kołobrzeg

Mimo, że od kilku ostatnich dni aura nie była zbyt optymistyczna, to na szczęście nie udało jej się pokrzyżować planów organizatorom tegorocznego Festynu Rodzinnego w naszej szkole. Pogoda ostatecznie dopisała i na czas zabawy było ciepło i przyjemnie. Wspólna rodzinna zabawa odbyła się w miniony piątek, 4 października, na boisku SP 6.

Jak zwykle rodzice naszych uczniów wspólnie z dyrekcją, nauczycielami i uczniami przygotowali wiele atrakcji: dmuchane zamki, loterie fantowe z wieloma atrakcyjnymi nagrodami, pokazy wokalne i instrumentalne naszych uczniów, kolorowe warkoczyki, bańki mydlane. W ramach promocji projektu „Zdrowe dzieci w zdrowych gminach”, który w naszej  szkole jest również realizowany, na boisku szkolnym odbyły się różne konkurencje sportowe oraz mecz piłki siatkowej. Oprócz wspaniałych atrakcji ruchowych podczas Festynu można było również spróbować pysznych wypieków, kiełbasek z grilla, zupy dyniowej, domowego
chlebka, przetworów, deserów, gofrów, waty cukrowej i wielu innych smakołyków. Gościliśmy także Straż Leśną, Straż Pożarną i Policję.

Cały dochód z piątkowego festynu zostanie przekazany na zakup pomocy dydaktycznych do naszej placówki.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego Festynu i udzielili wsparcia temu przedsięwzięciu: Rodzicom naszych uczniów, na których zawsze możemy liczyć, naszym uczniom, licznie przybyłym gościom oraz wszystkim przyjaciołom naszej „Szóstki”.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama