Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kopernik kołobrzeg

Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika, starosta Tomasz Tamborski uhonorował dyplomami i nagrodami rzeczowymi 16 uczennic szkoły – zawodniczek drużyny, która podczas zawodów Finału Krajowego Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Prezesa Szkolnego Związku Sportowego zdobyła złoty medal.

Zawody odbyły się 19 września 2019 roku,  już po raz drugi w Kołobrzegu, na Stadionie Lekkoatletycznym im. Michała Barty. Zostały zorganizowane przez I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Kołobrzegu, we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym w Szczecinie. W imprezie, która była ostatnim finałem ogólnopolskim roku szkolnego 2018/2019 w ramach tzw. Licealiady, wzięły udział najlepsze drużyny ze szkół z całej Polski: 12 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców. W poprzednich latach nasze licealistki czterokrotnie stawały na podium tej imprezy, po raz pierwszy w 1993 roku podczas zawodów w Warszawie, ostatni raz w ubiegłym roku, zdobywając brązowy medal.

„Złota” drużyna dziewcząt I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika wystąpiła w składzie: Aleksandra BADOWSKA, Klaudia CIESAK, Oliwia GOLIASZ, Małgorzata GRZYWIŃSKA, Anna HRYCYK, Martyna IWANEJKO, Karolina JAWORSKA, Aleksandra KAWA, Klara LEMIESZEK, Dorota LIBERA, Adrianna MESZCZYK, Agnieszka MIŚCIUR, Besna MOHAMAD, Aleksandra MOLIS, Julia SOBIŁO oraz Helena WOJAKOWSKA.

kopernik kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama