Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gauer kołobrzeg

W Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu odbyła się uroczysta gala z okazji święta Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza.

Wraz z tegoroczną galą obchodzone jest 20-lecie szkolnej gazety "Łomot". Jak co roku przyznano też specjalną nagrodę "Super Henryka". Tym razem starostaTomasz Tamborski wręczył ją Barbarze i Robertowi Gauerom za wspieranie młodzieży oraz 20-letnią współpracę z "Łomotem". To właśnie 20 lat temu Robert Gauer swojej szkolnej koleżance Alicji Stokłosie (dziś nauczycielce), zaproponował powstanie takiej gazety. Do dziś Wydawnictwo Kamera patronuje jej nie tylko jako wydawca, ale także jako mentor, uczący kolejne pokolenia najważniejszych zasad sztuki dziennikarskiej. Drugi "Super Henryk" został przyznany Państwu Agnieszce i Jerzemu Sosnowskim, którzy od lat są fundatorami stypendium świętej Agnieszki dla uczniów szkoły.


Z okazji jubileuszu gazety "Łomot" starosta Tomasz Tamborski wraz z Zarządem Powiatu ufundowali drukarkę dla redakcji gazety, a dla szkoły w związku z jej świętem - czek na kwotę 3000 złotych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama