Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

piłka kołobrzeg


W minionym tygodniu Kołobrzeski Szkolny Związek Sportowy wspólnie z Szkołą Podstawową nr 6 w Kołobrzegu zorganizował Mistrzostwa Miasta Kołobrzeg w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach rywalizowali uczniowie z rocznika 2006 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci. Każda drużyna składała się z 12 zawodników , a mecze rozgrywane były na dystansie dwóch 7 minutowych połów. Za perfekcyjnie przygotowane zawody odpowiadali nauczyciele wychowania fizycznego z Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu, a w szczególności Pan Dariusz Cholka, Piotr Bogdanowicz i Robert Szpak.
Klasyfikacja końcowa w poszczególnych rocznikach wyglądała następująco:

Igrzyska Dzieci ( rocznik 2006 i młodsi )
Mistrzostwa Miasta Kołobrzeg
Dziewczęta:
1.    SP Morska Kraina
2.    SP nr 6 Kołobrzeg
3.    SP nr 3 Kołobrzeg
4.    SP nr 1 Kołobrzeg
Chłopcy:
1.    SP nr 6 Kołobrzeg
2.    SP nr 3 Kołobrzeg
3.    SP Morska Kraina
4.    SP nr 1 Kołobrzeg
5.    SP nr 5 Kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama