Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

schronisko kołobrzeg

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu, w ramach akcji "Październik miesiącem dobroci dla zwierząt", zebrali dla Schroniska Dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu 752 kg karmy (325 kg karmy dla kotów, 437 kg karmy dla psów). Ponadto pozyskano koce, kołdry, poduszki i inne posłania dla zwierząt. Znaczącą część kołder i koców przekazał Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza. Nie jest to jednorazowa akcja. Młodzież „Sienkiewicza” jest częstym gościem w schronisku. Pomaga w wyprowadzaniu psów na spacer, karmieniu i czynnościach pielęgnacyjnych.

schronisko kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama