Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komputer kołobrzeg

Do Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu dotarły zakupione laptopy w ramach realizacji zadania pn. „Zakup laptopów dla szkół ponadpodstawowych w powiecie kołobrzeskim - Zdalna Szkoła”. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w wysokości 99.000 złotych w ramach projektu realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa Powiat Kołobrzeski zakupił 30 laptopów na potrzeby uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego laptopy trafią do 6 szkół ponadpodstawowych, proporcjonalnie do ilości uczniów i nauczycieli:

- Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza – 5 sztuk
- Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak – 8 sztuk
- Zespół Szkół nr 2 im. B. III Krzywoustego – 4 sztuki
- Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy – 4 sztuki
- I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika – 5 sztuk
- Zespół Szkół im. M. Rataja w Gościnie – 4 sztuki

komputer kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama