Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kopernik kołobrzeg

Minister Edukacji Narodowej ogłosił nowe terminy rekrutacji, która rozpocznie się w dniu 15 czerwca 2020 roku, a zakończy: do I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika i do oddziału przygotowania wojskowego w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie dnia 22 czerwca 2020 roku, natomiast do pozostałych szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu kołobrzeskiego dnia 10 lipca 2020 roku. Ostateczne wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną w dniu 19 sierpnia 2020 roku.

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski zachęca absolwentów szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą szkół na stronie Starostwa Powiatowego w zakładce „2020 Nabór do szkół powiatu kołobrzeskiego” https://kolobrzeg.edu.com.pl/kandydat/app/

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama