Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zakończenie roku szkolnego w szkołach podstawowych

Dziś miejskie szkoły podstawowe oficjalnie zakończyły rok szkolny 2021/2022. Zarówno dla uczniów jak i nauczycieli to oczekiwany czas wypoczynku. Do szkół podstawowych w Kołobrzegu uczęszcza 4100 uczniów. Warto dodać że prawie 400 z nich to dzieci i młodzież narodowości ukraińskiej.

Koniec roku szkolnego szczególny przebieg miał w Szkole Podstawowej nr 4. Na emeryturę odchodzi wieloletnia dyrektor szkoły pani Jolanta Wasila. Zarządzała szkołą nieprzerwanie od 01.09.1993 r. Dziś podziękowania za prawie 30 letnią pracę na ręce odchodzącej dyrektor złożyła prezydent miasta Anna Mieczkowska.

Pracę na stanowisku dyrektora kończy także pani Małgorzata Markiewicz wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8. Pani Małgorzata jest nauczycielem w SP nr 8 od 1997 r. a jej dyrektorem od września 2012 r.

Zakończenie roku i szkolne akademie były także okazją do złożenia gratulacji uczniom wyróżniającym się wynikami w nauce, oraz kadrze pedagogicznej. Prezydent miasta życząc udanych wakacji miała przyjemność wręczyć „świadectwo z paskiem” szkolnym prymusom.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama