Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pożegnanie dyrektorów szkół

W piątek 24 czerwca 2022 roku w szkołach ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego odbyły się uroczyste apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Wakacje rozpoczęło dziś 3414 uczniów z naszego powiatu. W ostatnim dniu roku szkolnego starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wręczał dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia za wyniki w nauce i sporcie najlepszym uczniom. Tradycyjnie dokonał też oficjalnego zakończenia roku szkolnego, po raz ostatni dzwoniąc dzwonkiem i życząc wszystkim uczniom udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji.

Kończący się rok szkolny to również zmiany kadrowe na stanowiskach dyrektorów trzech szkół:

Lecha Pieczyńskiego dyrektora Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu od 1 września zastąpi Anna Walczak, następcą Zbigniewa Stankiewicza dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu od 1 września będzie Joanna Babiak, Dominikę Caune dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu od 1 września zastąpi Magdalena Barna,

Natomiast w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu stanowisko dyrektora obejmie na kolejną, pięcioletnią kadencję Mieczysław Szpak.

W kwietniu rok szkolny zakończyli uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Nagrody z rąk starosty otrzymali wówczas Prymusi klas maturalnych liceów i techników. Dziś starosta wręczył nagrodę Prymusa za rok szkolny 2021/2022 uczniowi szkoły branżowej I stopnia w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu - Jakubowi Nowakowi.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama