Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

55 lat Zespołu Szkół Morskich

W piątkowe południe punktualnie o 12 wybito szklanki w Zespole Szkół Morskich. To znak do rozpoczęcia uroczystości zakończenia roku szkolnego ale i świętowania 55 -lecia istnienia szkoły. Jej historię w kilkunastominutowym wystąpieniu przedstawił odchodzący już na emeryturę wieloletni dyrektor placówki Lech Pieczyński. Mówił on, że to wyjątkowa chwila jego życiu 20 ostatnie zakończenie roku szkolnego. Wszystkich jak mówił było aż 55. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych uczniów. Po głównych uroczystościach zakończenia roku szkolnego przyszedł czas na słowa uznania i podziękowania dla odchodzącego dyrektora. Głos zabierał zarówno starosta jak i kołobrzescy parlamentarzyści i rodzice.

Podczas uroczystości starosta Tomasz Tamborski z okazji święta szkoły wręczył czek szkole na kwotę 3000 zł.

Od 1 września nowym dyrektorem placówki została wybrana Anna Walczak.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama