Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

10 tysięcy złotych grantu dla Ekonoma

Jak co roku Fundacja Santander Bank Polska zorganizowała konkurs grantowy „Tu mieszkam tu zmieniam EKO”. Z nadesłanych 323 projektów komisja konkursowa wybrała 20 organizacji, które zostały nagrodzone grantem w wysokości 10 tysięcy złotych. Wśród nagrodzonych koncepcji znalazł się również projekt przygotowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu pod nazwą „Zielona Ballada o szkole”.

- Pomysł zakłada rewitalizację ogródka znajdującego się na terenie szkoły - stworzenie odrębnych stref nauki oraz relaksu dostępnych dla uczniów i nauczycieli. Pierwsze prace adaptacyjne rozpoczną się już w sierpniu. - mówi Joanna Babiak nowa dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu.

Grafiki pochodzą ze strony Fundacji Santander.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdą Państwo na stronie: https://fundacja.santander.pl/2022/06/21/wyniki-naboru-do-programu-grantowego-tu-mieszkam-tu-zmieniam-eko/

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama