Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nagrody Izby Gospodarczej dla uczniów na początek roku

Kołobrzeska Izba Gospodarcza, jak co roku przyznała nagrody dla  najzdolniejszych uczniów szkół średnich powiatu kołobrzeskiego za rok szkolny 2021/2022.  Nagroda KIG stanowi wyróżnienie indywidualne dla osób, wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w nauce z przedmiotów ścisłych, jak matematyka, fizyka, chemia, informatyka, czy astronomia, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny, jednocześnie wykazujących się wrażliwością i aktywnością społeczną. Tegoroczni laureaci brali udział w konkursach, olimpiadach, wyróżniali się kreatywnością, dodatkowo odnosili sukcesy sportowe oraz angażowali się w życie swojej społeczności.

W tym roku wpłynęło łącznie 12 podań, z których wybrano trzy osoby przyznając im nagrody pieniężne:
- I nagrodę i czek na kwotę 1 500 zł otrzymała Oliwia Cichaczewska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu,
- II nagrodę i czek na kwotę 1 000 zł otrzymał Piotr Kozłowski, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu,
- III nagroda i czek na kwotę 500 zł trafiła do Besny Iwony Mohamad, uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

Wręczenie nagród  odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama