Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jesienny Festyn Szóstki [foto]

W piątek 7 października odbył się w naszej szkole „Jesienny Festyn Szóstki”. Już od czternastej uczniowie, rodzice i nauczyciele byli gotowi na przyjęcie wszystkich sympatyków naszej placówki.

Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się te najsmaczniejsze… Każdy mógł się posilić smacznymi, domowymi wypiekami, których nikomu nie zabrakło. W tempie błyskawicznym urosła kolejka po cieplutkie kiełbaski, pyszne pierogi czy barszczyk. Były także inne rewelacje: wata cukrowa, gofry, sałatki, zupa dyniowa, dmuchane zjeżdżalnie, loteria, popcorn, gorąca czekolada, kawa, herbata, zimne napoje oraz uczniowskie dzieła ze szkolnej drukarni 3 D. A wszystko to przy dźwiękach muzyki i popisach naszych uczniów: wokalnych, tanecznych i instrumentalnych.

Swoją obecnością zaszczyciła nas Straż Graniczna, Policja, Straż Pożarna oraz przedstawiciele klubu kolarskiego „Ziemia Kołobrzeska”. Nie lada frajdę sprawił dzieciom konkurs na najciekawszą dynię, w którym Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła klasa IV „d”. Gratulujemy!

Składamy wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych rodziców i uczniów, którzy przygotowali stoiska oraz dla wszystkich Gości, którzy nas tak licznie odwiedzili.

Podczas festynu zebraliśmy kwotę 9200 zł, która zostanie przeznaczona na wyposażenie zewnętrznej „strefy relaksu” dla naszych uczniów.

Uśmiechy, radość na twarzach i dzieci i dorosłych, a nasza w sercach, to bez wątpienia ów cel, który po raz kolejny udało nam się zrealizować. Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny festyn do naszej „Szóstki”.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama