Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w "Ekonomie"

W czwartek 13 października 2022 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbyły się szkolne obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty. Z tej okazji w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich odbył się uroczysty apel z udziałem uczniów, obecnych i emerytowanych nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości, w tym: posła na Sejm RP Marka Hoka i wicestarosty kołobrzeskiego Jacka Kusia.

Uroczysta akademia rozpoczęła się od wystąpienia dyrektor szkoły Joanny Babiak, która podziękowała wszystkim pracownikom i nauczycielom za pasję, kreatywność, codzienne zaangażowanie i wkład w kształcenie oraz wychowanie młodego pokolenia. Głos zabrał również wicestarosta Jacek Kuś, który w imieniu Zarządu Powiatu w Kołobrzegu złożył gratulacje oraz życzenia dla nauczycieli i całej społeczności szkolnej - Wyrażam słowa uznania i podziękowania wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom za niezwykle owocną i wydajną pracę dydaktyczną. Znaczące osiągnięcia i sukcesy szkoły są wynikiem Państwa ogromnego zaangażowania. Całej społeczności szkolnej życzę satysfakcji i dalszych owocnych lat pracy, kontynuowania i rozwijania najlepszych tradycji szkoły oraz szczęścia i satysfakcji w życiu osobistym. Po przemówieniach zaproszonych gości, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych na pełnoprawnych uczniów szkoły. Następnie dyrektor szkoły w towarzystwie wicestarosty wręczyła nagrody jubileuszowe oraz pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom i pracownikom szkoły. Nagrodzeni zostali również uczniowie za osiągnięcia w nauce. Oprawę wokalno-muzyczną podczas apelu zapewnili uczniowie szkoły.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama