Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Międzyszkolna Debata Uczniowska w Szkole Podstawowej nr 5

W Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu corocznie odbywa się Międzyszkolna Debata Uczniowska organizowana 20 listopada, kiedy to przypada Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

Do debaty zaproszeni zostają zawsze przedstawiciele instytucji wspierających dzieci i ich rozwój. Niestety ze względów epidemicznych organizator postanowił ponownie zmodyfikować rodzaj przedsięwzięcia i zaproponował kołobrzeskim placówkom dwa konkursy: konkurs plastyczny dotyczący praw dziecka oraz konkurs literacki pod hasłem " List do dziecka krzywdzonego". Obydwie formy konkursowe spotkały się z ogromnym zainteresowaniem uczniów. 

Komisja konkursowa była pod ogromnym wrażeniem wrażliwości, metody przekazu plastyczno literackiego oraz poziomu zaangażowania uczestników i wyjątkowej dbałości o formę artystyczną. Żywiąc głęboką nadzieję na to, iż w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się w tradycyjnej formie panelowej postanowiono jednak, iż oba konkursy będą kontynuowane corocznie, a Debata będzie zwieńczeniem całego przedsięwzięcia. 

Organizator składa ogromne podziękowania Pani Prezydent Annie Mieczkowskiej oraz Pani Zastępczyni Wójta Katarzynie Janickiej Golonce za coroczne wsparcie w postaci ufundowania nagród oraz upominków dla osób nagrodzonych i wyróżnionych. Podziękowania składamy również na ręce Pani Pauliny Czechowskiej z Urzędu Miasta oraz Pani Małgorzacie Aptewicz z Urzędu Gminy Kołobrzeg za pomoc w organizacji konkursu, jak też Pani Małgorzacie Mazur – głównemu specjaliście ds. przeciwdziałania przemocy z Urzędu Gminy oraz Pani V-ce Prezydent ds. społecznych Pani Ilonie Grędas Wójtowicz za wsparcie i udział w uroczystym wręczeniu nagród.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym nauczycielom oraz uczestnikom. 

Autor: Milena Garbacz – Zatorska

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama