Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

 Pokazy najlepszych akrobatów z LaPassion [foto]

W sobotę 10 grudnia 2022 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się III Kołobrzeski Przegląd Gwiazdkowy w Akrobatyce Sportowej i Fitness Akrobatycznym.

Na scenie RCK odbyła się impreza sportowo-artystyczna z udziałem zaproszonych klubów akrobatycznych, m.in.: ze Szczecinka, Koszalina, Trójmiasta, Darłowa, Starogardu Gdańskiego i Bornego Sulinowa. Ponad 70 zawodniczek i jeden zawodnik wykonali układy zespołowe akrobatyki sportowej oraz układy indywidualne w fitness akrobatycznym. Wśród występujących akrobatek w wieku 9-16 lat znalazła się najlepsza czołówka Mistrzostw Polski i Europy, reprezentantki kołobrzeskiej Akademii Akrobatyki LaPassion. Na zakończenie imprezy zaproszeni goście: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz zastępca prezydenta miasta Kołobrzeg Ilona Grędas-Wójtowicz wraz z organizatorem przeglądu Magdaleną Kozak wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody, medale i puchary, ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu. Wydarzenie było pięknym podsumowaniem dorobku całorocznej pracy młodych zawodników i ich trenerów. Gratuluję pasji i talentu! - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Organizatorem przeglądu była kołobrzeska Akademia Akrobatyki LaPassion. Patronat honorowy nad imprezą objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Wśród fundatorów nagród był Powiat Kołobrzeski.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama