Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gala Sienkiewiczowska: Henryki 2022 [foto]

W środę 14 grudnia 2022 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyła się Gala Sienkiewiczowska Henryki 2022, pod honorowym patronatem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.

Po trzech latach przerwy powróciła Gala Sienkiewiczowska, organizowana w ramach święta Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Gala była doskonałą okazją do wręczenia podziękowań osobom zaangażowanym w życie szkoły. Gospodarze dzisiejszej uroczystości starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz dyrektor szkoły Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska wręczyli statuetki Henryki 2022 tegorocznym laureatom. Do grona wyróżnionych osób dołączyli w kategorii:

Przyjaciel Szkoły - Wanda Przybylska oraz Krystyna Gawlik,
Wyjątkowy Rodzic - Wioletta Krzemińska-Łazarczak,
Osobowość Szkolna - Mateusz Ciesielski,
Super Absolwent - Jakub Czekalski,
Belfer Roku - Andrzej Cieślar,
Super! Henryk - Alex Lubawiński.

W imieniu Zarządu Powiatu starosta Tomasz Tamborski na ręce dyrektor szkoły przekazał czek na kwotę 5.000 złotych na zakup sprzętu sportowego. Z okazji święta szkoły życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz dyrekcji wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz sympatii ze strony wychowanków. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama