Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Henryk Sienkiewicz zagościł w Sienkiewiczu, pojawi się też na studniówce

Henryk Sienkiewicz od 1998 roku jest patronem Zespołu Szkół nr 1 znajdującego się w Kołobrzegu. W takiej formie jaką zaprezentowali uczniowie i nauczyciele Sienkiewicza chyba jeszcze żadna szkoła nie miała swojego patrona. Został on bowiem wydrukowany w postaci 3D w drukarni Politechniki Koszalińskiej dzięki uprzejmości profesora Tomasza Królikowskiego. Garderobą makijażem i technicznymi drobiazgami zajęli się już sami uczniowie pod czujnym okiem nauczyciela Jacka Kawałka. Noblistę można zobaczyć na korytarzu obok gabinetu dyrekcji. Co więcej patron zagości w hotelu w którym w piątek odbędzie się studniówka Sienkiewicza.

foto ZS im Henryka Sienkiewicza

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama