Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyróżnienia za wysokie pozycje w rankingu "Perspektyw"

Na uroczystej gali podsumowującej Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2023 w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, dyrektorzy naszych szkół odebrali gratulacje oraz statuetki z okazji zdobycia tytułów honorowych: Złotej Szkoły 2023 Technikum Zawodowe Nr 2 w Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza,
Srebrnej Szkoły 2023: I LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, Technikum Ekonomicznego w Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, Technikum Transportowe w Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu, Brązowej Szkoły 2023 II Liceum Ogólnokształcące w Zespół Szkół Nr 1 Im. Henryka Sienkiewicza W Kołobrzegu.
- Jeszcze raz serdecznie gratuluję dyrektorom, nauczycielom i uczniom! - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama