Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kopernik wykręcił najwięcej kilometrów, drugi był Ekonom

Kolejny raz powiat włączył się do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rywalizacja odbywała się poprzez aplikację "Aktywne Miasta", zliczającej różnego rodzaju aktywności fizyczne mieszkańców, którzy z niej korzystali. W dniach 1- 30 czerwca odbył się finał rywalizacji w kategorii szkół ponadpodstawowych. W tym roku najwięcej kilometrów wykręciło I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M.Kopernika, zaś drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E.Gierczak w Kołobrzegu. Z tej okazji w ostatnich dniach starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski miał przyjemność wręczyć dyrektorom oraz nauczycielom wychowania fizycznego tych placówek, ufundowane przez Zarząd Powiatu, czeki na kwotę 2.000 złotych i 1.000 złotych z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama