Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Że talent i praca się opłaca - Tydzień Kariery w Koperniku

Że zdania nie zaczyna się od "że", to wiadomo, ale jak mówiono podczas rozpoczętego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w poniedziałek zainaugurowano w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika, bycie niekonwencjonalnym w poszukiwaniu pracy, prezentacji i oferowaniu swoich atutów, to obok szlifowania talentu idealny kierunek do sukcesu (nie każdy musi być jutuberem, co po niedawnej aferze być może będzie jakimś wyznacznikiem dla młodych ludzi). Działania zaplanowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczna w Kołobrzegu zostały zainaugurowane konferencją, inaugurującą Tydzień Kariery, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Talent i praca to się opłaca". Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się: tatuażysta i muzyk Maya Krzysztof Ruciński, dziennikarz i współwłaściciel "Gazety Kołobrzeskiej" Przemysław Polanin, właścicielka szkoły językowej Karolina Rejmak, choreograf i kierownik zespołu tanecznego „Swan Dance” przy OPP Marta Herbowska, właściciel food trucka i zwycięzca 7. edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” Jarosław Gruda oraz restaurator Tomasz Waściński.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama