Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Klasopracownia fryzjerska w Zespole Szkół Nr 2

- Nowoczesna szkoła branżowa to nie tylko sama teoria. Dlatego, kierując się tą myślą, a także wymogami współczesnego rynku pracy i zmieniającą się rzeczywistością, postanowiliśmy otworzyć w naszej szkole nowoczesną klasopracownię fryzjerską. Włożyliśmy dużo pracy i serca, aby powstało miejsce, w którym nasi uczniowie będą uczyć się zawodu, łącząc zajęcia teoretyczne z praktyką przy użyciu profesjonalnych sprzętów i urządzeń fryzjerskich najwyższej klasy - informuje Magdalena Barna, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego.

Dzięki wsparciu powiatu udało się wymienić parkiet, który objął też pracownię informatyczną. Zakupiono mikrokamery do badania skóry głowy, aparaty fryzjerskie i meble. Środki finansowe pochodziły z budżetu szkoły i od sponsorów. Teraz, w pracowni,  młodzi adepci fryzjerstwa mogą stawiać pierwsze kroki w zawodzie i dzięki temu pewniej wkraczają na rynek pracy.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama